Çarşıbaşı'lılar, İstanbul'da Buluşuyor...

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 

İstanbul'daki Trabzon İl Çarşıbaşı İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin organize ettiği ‘Çarşıbaşı'lıların İstanbul Buluşması' 16 Mayıs Pazar

ü 

ü 

günü Salon Princess Ümraniye'de yapılacak. Dernek Başkanı Tahsin Usta, “İlk kez böyle bir buluşma olacak. Bizim desteğe Çarşıbaşı ilçemizin ise okula ve yatırıma ihtiyacı var” dedi. İstanbul'da geçtiğimiz yıllarda kurulan Trabzon İl Çarşıbaşı İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin organize ettiği ‘Çarşıbaşılıların İstanbul Buluşması' 16 Mayıs 2010 Pazar günü Salon Princess Ümraniye'de yapılacak.

Trabzon İl Çarşıbaşı İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tahsin Usta, Türkiye'deki bütün Çarşıbaşılıları İstanbul'a davet ederek, “İlk kez böyle bir buluşma olacak. Derneğimizin desteğe, yatırım açısından geride kalan Çarşıbaşı ilçemizin ise okula ve yatırıma ihtiyacı var. Bu bağlamda bize ve bütün Çarşıbaşılı iş adamlarına, siyasetçilerimize, bürokratlarımıza, eğitimcilerimize, sanatçılarımıza, sivil toplum örgütü temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve ilçemizden yetişen gazetecilerimize görev düşmektedir. İlçemizin kalkınması için hep birlikte ‘Daha Güzel Bir Çarşıbaşı' olgusundan hareketle istediğimiz amaca ulaşacağımız inancındayım. Bütün hemşerilerimizi İstanbul'daki bu coşkulu buluşmada ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bizden desteğini esirgemeyen dernek eski ve yeni yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bize büyük destek sağlarken heyecanımızı da artırdılar. 16 Mayıs'ta İstanbul'da buluşmak dileğiyle, bütün Çarşıbaşılılara saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
Buluşmaya Çarşıbaşı Kaymakamı Özkan Demir, Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz'ın yanı sıra İstanbul'daki Çarşıbaşı işadamları, Çarşıbaşı ilçesinden yetişen ve önde gelen isimlerin de katılması bekleniyor.
Adnan Yılmaz (Kont Adnan), Muammer Uslu, Muhammet Ustabaşı, Mustafa Bahar, Dr. Aydın Kant gibi sanatçıların sahne alacağı buluşma programında, Çarşıbaşı slayt gösterisi, Keşan defilesi, horon ve kolbastı gösterileri de yapılacak.

ü 

Lütfen Üye Üye Olunuz.Aksi halde yorumlarınız eklenmeyecektir.

Yorumlar   

# mahmut 26-04-2010 01:41
kardeşim aka öldü neden haber yapmadınız