Baharın Son Günlerinde Kısa Bir Gezinti...

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 


Bu Yıl Kurban Bayramının 4. gününde kılınan Cuma namazının ardından Bir grup arkadaşla bir bahar gezintisi yapalım dedik. Her zamanki gibi bizim insanımızın dinamik pratik zeka neşeli duruşu ile başlayan gezi güzel anılarla sona erdi.

İzleyince ve görünce belkide bir çok arkadaşımız keşke bizde olsaydık diyecekti.

Bu arada köyümüzün başında bulunan ޞEHİT'i ziyaret etttik.

Lütfen Üye Üye Olunuz.Aksi halde yorumlarınız eklenmeyecektir.

Yorumlar   

# M.Salih KOCAMAN 22-11-2010 01:39
Keşke dememek gerçektende elde değil.
Görüntüleri görüp yorum eklemeden edemedim.
Görüntüler gerçekten çok güzel ama fotoğraflardaki ağabeyler ve arkadaşları görmek daha gözel oldu benim için, hepsini özlemişim gerçekten. Aranızda olmayı nekadar isterdim anlatamam. Hele hele siz Yavuz Köyününü zirvelerinde ve doğallığın zirvesinde yaşarken benim Diyarbakır'da olmama ayrı bir hüzün oldu. Bir dahaki sefere inşallah...
# metin şar 22-11-2010 11:38
Cuma günü o gezide bulunan biri olarak soframızdaki ekmek ve kuru soğana dikkatinizi çekmek isterim.:-))
Bayramların en güzel yanı bu olsa gerek.Farklı coğrafyalardan kalkıp doğup büyüdüğümüz köyümüze gelip,hasret gideriyoruz.
O gün geç saatlere kadar orada kaldık,son çay içişimizde sayımız 23 kişiye uluşmıştı.İnşal lah bir dahaki bayramda yine aynı yerde oluruz ve daha çok abi ve kardeşimizle birlikte güler eğleniriz.Selam lar...
# TBMM den 22-11-2010 11:41
Bazı anlar olur insan hayatında; kendiliğinden gelişir ama o ana mükemmel planlarla bile ulaşamazsınız. işte bu gezi de böyleydi.zor başladı ama mükemmel bitti.bütün arkadaşlarıma bu anda bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum. bu güzelliğimiz bozulmasın inşallah.
# yılmaz 22-11-2010 13:32
harika bir gündü,Arkadaşla rla bir araya gelerek bayramın son günü güzel bir muabbet ortamı yaşadık.Gelecek bayrama inşallah burada olamayan arkadaşların da katılımı ile tekrar buluşuruz.
# ali rize 22-11-2010 21:45
böyle buluşmaları inş. dernek zamanında da yaparız.dolu dolu bir geziydi.hele o ateş etrafında halka olup yapılan sohbet çok güzeldi.
# rose hause 23-11-2010 17:42
ÇOK GÜZEL BİR DUYGU GÜZEL BİR DAYANIޞMA BİZLERDE ORDA OLMAK İSTERDİK TABİKİ AMA NASİP BU İŞžLER KURU SOĞANI ZEYTİNİ YEME FIRSATIMIZ OLMADI O GÜZELİM YERLERDE .AMA SİZLERİ BÖYLE GÖRMEKLEDE YEMİŞž GİBİ KABUL EDİN.SAĞOLUN VAROLUN.
# koç ömer 26-11-2010 00:04
metin hoca kuru soğan önemli değil o güzide yerlerde değerli arkadaşlarla birlikte olmak önemli, orada olamamak çok üzücü,dostlarla birlikteliği çok özledim doğrusu slmlar
# SAMS ALİ ERDOĞAN* 26-11-2010 12:38
BENDE YAKINDA EKLEMELER YAPACAĞIM ..ZAMAN ZAMAN ...COK İYİ DAKİKALAR DI ONLAR SAYGILAR....... .
# osman zengin 27-11-2010 14:09
kiskantim insallah bizde nasib olurz sokda mutlu oldum cok sevdim arkadaslarimi gördüm insallah herkese örnek olur birlik ve beraberligin ne kadar güzel oldun herkese selamlar..osman zengin
-1 # ALAATTIN ERDOGAN 28-11-2010 10:00
:-) gec de olsa hepinizin bayrami mubarek olsun. insanin ici sizliyor vatan icin arkadaslar icin, dogup buydugumuz yerler kadar bana hicbir yer cekici gelmiyor Metinin dedigi gibi sogan ekmek de olsa cok guzel. nasip bakalim gelen yil kimler olur Allah herkeze uzun omur versin.