Yavuz

2012 Nüfus Sayım Sonuçları...

Kullanıcı Oyu:  / 1

Adreseü  Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine göreü  Yavuz Köyü nüfusu arttı. Yavuz Köyü %0.5 artış gösterirken aynı yıl Yeniköy ise %9.5 lik bir artışla Türkiye ortalamasının üstünde bir artış göstermiş oldu. Buna göre köyümüzün nüfusu 2011 yılında 2367 iken 2012 yılında...

ü 

Devamını oku: 2012 Nüfus Sayım Sonuçları...

Ali Zengin'den Sağlık Ocağına Bağış...

Kullanıcı Oyu:  / 1


Köyümüz iş adamlarından Ali ZENGİN Yavuz Köyü Aile Sağlığı Merkezine buzdolabı bağışladı.ü  ޞeker hastaları ve diğer hastaların ilaçlarının barındırılması için kullanılan buzdolabının arızalanması sonucu ihtiyaç duyulanü  buzdolabını alarak hibe eden Ali ZENGİN'e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

ü 

Devamını oku: Ali Zengin'den Sağlık Ocağına Bağış...

Köyümüzde Yangın...

Kullanıcı Oyu:  / 1

Yavuz Köyü Cinalli Mahallesinde (ޞakirin Ahmet) Ahmet Erdoğan'a ait atölyedeü  yangın çıktı. Yangında atölye tamamen yanarken hemen yanında bulunanü  Musa Erdoğan'a ait samanlıkta yandı. Yangında Can kaybı olmazken maddi hasarın çok olduğu bildirildi. Yangının nereden çıktığına dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.Yangına Çarşıbaşı itfaiyesi müdahalesinin müdahale etmesi ve havanında yağışlı olması olası dahaü  büyükü  bir yangını de önlemiş oldu.

ü 

Devamını oku: Köyümüzde Yangın...

Yavuz İlköğretim koşucular Döndü..

Kullanıcı Oyu:  / 1

Trabzonda düzenlenen atletizm yarışmalarında ikinci olarak bölge yarışmasına hak kazanan Yavuz Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri Erzurumda katıldıkları yarışmalardan döndü. Öğrencilerimiz Erzurumdaki yarışmalarda...

Devamını oku: Yavuz İlköğretim koşucular Döndü..

Bir Hasta Ziyareti....

Kullanıcı Oyu:  / 1

Köyümüzün neşe kaynaklarından İhsan Erdoğan (Bayramın) uzun zamandır yakalandığı hastalıkla yaşam mücadelesi veriyor. Rahatsızlığından dolayı konuşamadığı ve hareket edemediği bildirilmiştir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.ü Tüm sevenlerin dualarına ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

Devamını oku: Bir Hasta Ziyareti....